Dla firm

Całościowo obsługujemy zakłady przemysłowe. W tym transportujemy odpady płynne i płynne niebezpieczne na wszystkich trasach krajowych – zgodnie z przepisami ADR.

WIĘCEJ

Obsługa wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych

Odbiór odpadów w workach i pojemnikach, wielkogabarytowych, elektośmieci, gruzu.
Transport do miejsca unieszkodliwiania.

WIĘCEJ


Dla samorządów, miast i gmin

Realizujemy wszystkie procesy związane z logistyką, transportem i dostarczaniem odpadów do miejsc zajmujących się ich unieszkodliwianiem.

WIĘCEJ

Dla gospodarstw domowych

Odbieramy odpady od osób fizycznych - od zmieszanych, segregowanych, po ubrania, elektrozłom, odpady wielkogabarytowe, AGD, piecyki i surowce wtórne.

WIĘCEJ

Oferujemy dobre ceny

Odbieramy, transportujemy i unieszkodliwiamy odpady

Znajomość obowiązujących przepisów oraz ponad dwadzieścia jeden lat doświadczenia pozwalają na fachowe podejście do zadań stawianych przez klienta, które są związane z odpadami niebezpiecznymi i przemysłowymi i przejęcie całej odpowiedzialności za ich rozwiązywanie.
Posiadamy odpowiednie decyzje, pozwolenia i infrastrukturę, która pozwala na zgodne z prawem prowadzenie działalności w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów.


Oferujemy naszą wiedzę

Doradzamy, pomagamy rozwiązywać problemy

W codziennej pracy za realizacją celów biznesowych, każdy może napotkać różne problemy, których nie może rozwiązać lub się nimi zająć. Firma Eko-Kombid Sp. z o.o. służy pomocą, doradztwem w partnerskim układzie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy