W ramach naszej działalności kierujemy się interesem klienta mając na względzie dobro środowiska naturalnego. Bezpieczeństwo naszych kontrahentów stawiamy ponad wszystko. Zapewniamy elastyczność usług. Dostosowujemy się do rynku i potrzeb klientów.

Oferujemy profesjonalną obsługę firm oraz osób fizycznych w zakresie transportu ścieków i odpadów (w tym niebezpiecznych) ciekłych oraz stałych bezpośrednio z miejsca wytwarzania bądź magazynowania, do miejsca ich zagospodarowaniaRealizujemy wszystkie procesy związane z logistyką, transportem i dostarczaniem odpadów do miejsc zajmujących się ich unieszkodliwianiem.


Wieloletnia współpraca z największymi, podmiotami na terenie Małopolski i Śląska pozwala nam wykorzystać zdobyte w ten sposób doświadczenie w relacjach z przedsiębiorstwami, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz klientami indywidualnymi Jako firma z całkowicie polskim kapitałem współpracujemy z liderami rynku europejskiego Pozwala nam to uczestniczyć we wprowadzaniu na rodzimy rynek rozwiązań funkcjonujących w Europie.

Jesteśmy obecni w sektorze gospodarowania odpadami od 1998 roku.

Dlaczego warto z nami współpracować?

POZNAJ NASZE MOCNE STRONY


Obsługa

Posiadamy odpowiednie decyzje uprawniające do prowadzenia działalności w zakresie obrotu odpadami niebezpiecznymi i innymi niż niebezpieczne


Terminowość

Nasze pojazdy zapewniają efektywną zbiórkę i transport, każdego rodzaju odpadów, do miejsca ich przeznaczenia


Doświadczenie

Posiadamy wykwalifikowanych doradców technicznych, bogate zaplecze techniczne i wielu zadowolonych klientów


Partnerstwo

Szukamy takich rozwiązań biznesowych, które dla wszystkich stron będą zyskowne i atrakcyjne

W trosce o piękniejsze jutro

"Cała ta zieleń na naszej planecie jest po prostu niesamowita, no nie? (...) Robimy wszystko, by się jej pozbyć, a tymczasem w niektórych sytuacjach tylko ona może nas ocalić."

Patrick Ness - Siedem minut po północy

Naszym celem jest 100% satysfakcja klientów

Eko-Kombid oferuje szeroki zakres usług związanych z gospodarką odpadami. Jesteśmy gotowi na obsługę praktycznie wszystkich odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zapewnić w pełni zindywidualizowane usługi i uzasadnionych ekonomicznie cenach.

  • gwarancja dobrej ceny
  • aktualne pozwolenia i decyzje
  • fachowe i techniczne wsparcie
  • dotrzymywanie terminów